Viking Star Hotel

Viking Star HotelBayram tatillerimiz artık kısa zamanlı dinlenme vakti olarak algılanmaya başladığından dolayı şehirden ve yaşadığımız ortamdan uzaklaşma ihtiyacı duyduğumuzda kaçış noktaları olur. Akdeniz sahillerinin en güzel noktalarından birinde konumlanmış olan bayram hotel seçenekleri arasında yer alan Kemer otelleri içinde bulunan Viking Star Hotel, ekonomik Antalya otelleri içinde bulunuyor.


Lüks oteller arsında bulunan Viking Star Hotel Kemer bayram otelleri arasında sizler için hizmet etmeye devam ediyor. Yıl boyunca süregelen tatillerinizde sizlerin yanında bulunan Viking Star Hotel Kemer, tatilcilerin tatil anlamındaki tüm isteklerini karşılıyor.


Viking Star Hotel Kemer güzel mimarisi ve harika oda tasarımları ile tatilcileri cezbediyor, manzaralı odaları karşısında beğenilerini saklamayan misafirler soft renklerle hazırlanmış lüks odalarında, konfor içinde konaklayabiliyorlar.


Herşey dahil oteller içinde hizmet veren Viking Star Hotel Kemer otelleri arasında ki farkını gösteriyor ve usta aşçılar eşliğinde sizlere harika lezzetler sunuyor. Farkı yerinde test edebilir, vazgeçilmez tatlarınızın arasına ekleyebilirsiniz, Viking Star Hotel Kemer mönüsünü.


Viking Star Hotel 0 ile 12 yaş arası tek çocuğunuzu da ücretsiz ağırlıyor, keyifle zaman geçiren miniklerin unutamayacakları bir tatil için Viking Star Hotel Kemer’i tercih edebilirsiniz. Ekonomik ve ucuz otel konseptine dahil olan ve Kemer otelleri içinde farkını ortaya koyan Viking Star Hotel Kemer de çocuk havuzu ve çocuk kulübü de yer alıyor. Minikler Viking Star Hotel de yer alan çocuk kulübünde eğlenceli vakit geçirmenin yanı sıra birçok bilgi de öğrenebilirler. Yüz boyamadan yarışmalara kadar eğlenceli birçok oyun oynayabildikleri Viking Star Hotel bayram otelleri içinde yer alır ve bayram tatillerinde sizlere en iyi hizmeti sunar. Çocuklarınızla beraber harika bir bayram tatili için Viking Star Hotel Kemer ‘i seçin.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !