Deja Vu Butik Hotel

Antalya, her yaştan ve her kesimden insanın görmek isteyebileceği doğa harikası şehirlerden biridir. Antalya plajları, aktiviteleri, tarihi ile kendini istediği gibi ifade edebilen ve içerisinde tarihten eğlenceye kadar her öğeyi barındıran bir şehirdir. Konumu dolayısıyla sürekli sıcak kalan havasıyla yaz ya da kış sezonu fark etmeden her daim yerli ve yabancı turistleri en iyi şekilde ağırlar.
ekonomik Antalya otelleri, tatil köyleri ve butik otelleri ile belirli standartlara ulaşmış hatta belirlediği standartları aşmış bir tatil şehridir. Otantik tasarımlarıyla özellikle geçmişte yaşamayı sevenler için tasarlanmış Deja Vu Butik Hotel Antalya otelleri arasında yerini almış her haliyle sizleri büyüleyen bir konumda yer alır. Deja Vu Butik Hotel Antalya otelleri arasında Antalya Kaleiçi’nde bulunur ve Deja Vu Butik Hotel geçmişle geleceği birleştirmeyi düşleyenlere bu imkanı sunan butik oteller, arasında ayrıcalığını kanıtlar.
Antalya Kaleiçi’nin eski sokaklarında kendini gizlemeyi başarmış ve günümüze kadar gelebilmiş Antalya otelleri içerisinde butik oteller arasında yer alan Deja Vu Butik Hotel, 175 yıllık tarihiyle sizlere, birçok hikaye anlatıyor. Deja Vu Butik Hotel yenilenmiş dekorasyonuyla bozulmamış eski halinden gizler barındırıyor ve Deja Vu Butik Hotel sizlere oda kahvaltı- yarım pansiyon şeklinde hizmet ediyor. Deja Vu Butik Hotel yılın tüm aylarında sizlere hizmet ediyor ve 9 Standart bahçe manzaralı, 2 Standart Deniz Manzaralı, 1 Deluxe, 2 Deluxe Yan Deniz manzaralı, 1 Deja Vu Özel Deniz Manzaralı ve Balkonlu, toplam 15 odadan oluşuyor. Antalya otelleri arasında yer alan Deja Vu Butik Hotel de bu harika odalarda konaklamanın keyfine varıyor ve geçmişin izlerini sevdiklerinizle paylaşıyorsunuz.
Antalya otelleri arasında yer alan Deja Vu Butik Hotel de bulunan odalarda yenilenmiş dekorasyonuyla modern tarzın yeniliklerini yaşarken, teknolojinin sizlere sunduğu kolaylıklardan da yararlanabilirsiniz. Deja Vu Butik Hotel de internet hizmetini ücretsiz kullanabilirsiniz. Deja Vu Butik Hotel de kendinizi ayrıcalıklı hissedebileceğiniz tatilinizde, sizlere iyi tatiller dileriz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !