Antalya da Yapılacak Aktiviteler

Antalya tatili keyfi Antalya da yapılacak aktiviteler ile çıkar…


Antalya hem yerli hem de yabancı turistlerin en gözde tatil mekanlarındandır. Antalya tatil keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz Antalya otelleri yanı sıra Antalya da yapılacak aktiviteler de tatillerini renklendiriyor. Antalya ucuz otel seçenekleri ile olduğu kadar hem tarihi hem de doğal zenginleri bakımından da Antalya da yapılacak aktiviteler için olağanüstü bir tatil beldesidir. Antalya da yapılacak aktiviteler eğlenip, dinlenebileceğiniz sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebileceğiniz seçenekleri sunmasıyla da bambaşka bir Antalya tatili planlamanıza olanak sağlar. Antalya da yapılacak aktiviteler her ne kadar çok ve keyifli ise tatilciler de buralarda doyasıya bu tadı almak için geliyor şüphesiz. Peki çoğu kişinin bildiği ama sizin henüz bilmediğiniz Antalya da yapılacak aktiviteler neler? Buraya yazmakla bitiremeyeceğimiz kadar çok Antalya da yapılacak aktiviteler bulunuyor. Ancak Antalya da yapılacak aktiviteler ile neleri yapabileceğinize ve neleri keşfedebileceğinize bir bakalım.


Antalya da yapılacak aktiviteler nelerdir?

 

  •  Antalya da yapılacak aktiviteler de dalış, tekne turu yapabilir.Antalya da Yapılacak Aktiviteler
  •  Antalya da yapılacak aktiviteler ile tarihi güzellikleri gezebilir.
  •  Antalya da yapılacak aktiviteler ile trekkinge katılabilirsiniz.

Antalya da yapılacak aktiviteler…


Antalya da yapılacak aktiviteler arasında dalış eğitimi alarak su altının eşsiz dünyasına sizde ortak olabilirsiniz. Birbirinden farklı canlıları keşfedeceğiniz dalışta Antalya da yapılacak aktiviteler arasında belki de en özelini gerçekleştirmiş olacaksınız. Kısa bir sürede eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olan ekip sayesinde Antalya tatili tadını Antalya da yapılacak aktiviteler içinde dalışı yaparken maviliklerin sizi sonsuz derinliklere çekmesine izin verecek, özgürlüğün kollarına bırakacaksınız kendinizi. Antalya tatili esnasında Olimpos, Gelidonya feneri ve Sazak Koyu Antalya da yapılacak aktiviteler içerisinde trekking (doğa yürüyüşü) yapabileceğiniz bir ortam sağlıyor. Antalya da yapılacak aktiviteler içinde bulunan trekking de kimi zaman çam ağaçları ile kaplı doğa ile iç içe olmanın tadına varıyorsunuz kimi zaman ise antik kentlere, tarihin kalıntıları ile yüz yüze geliyorsunuz.


Gezmeye meraklı iseniz eğer Antalya tatili sırasında Antalya da yapılacak aktiviteler içerisinde oldukça hoşunuza gidecek olan tekne turlarını da önerebiliriz. Antalya’nın en güzel koylarını, plajlarını ve tarihi ile iç içe olan güzel tabiatına Antalya da yapılacak aktiviteler ile siz de dokunabilirsiniz. Tertemiz koylarda yüzmenin keyfine varacağınız Antalya da yapılacak aktiviteler içinde sizi baştan çıkartacak olan tekne turlarına katılabilirsiniz. Antalya tatili esnasında Antalya da yapılacak aktiviteler arasında tekne turları ile sadece yüzmenin keyfini çıkarmayacaksınız elbette. Aynı zamanda Antalya da yapılacak aktiviteler ile mağaraları gezmenin ayrıcalığını ya da antik kentleri görebilmenin sevincini de yaşayacağınız. Sevdiklerinizle birlikte bambaşka bir dünyayı yaşayacağınız Antalya da yapılacak aktiviteler ile Antalya tatili size huzur verecek. Antalya da yapılacak aktiviteler içerisinde tarihin zenginlikleri içinde kaybolmak isterseniz birçok seçeneğin sizi beklediğini söyleyebiliriz. Antalya da yapılacak aktiviteler de antik kentleri tercih ederseniz Antalya’nın merkezinde bulunan Termessos’a gidebilirsiniz. Antalya tatili keyfinizi Antalya da yapılacak aktiviteler de yer alan bir başka antik kent olan Ariassos’ a da uğrayarak da renklendirebilirsiniz. Antalya da yapılacak aktiviteler deki antik kentler arasında antik dağ kenti olan Ariassos’ta hamamları, kaya mezarları ve mezar anıtlarını görebilirsiniz.


Antalya da yapılacak aktiviteler ile kısaca tarihi ve doğal güzelliklere siz de ortak olabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !