Alp Paşa Hotel

Alp Paşa HotelAntalya otelleri seçenekleri ile size uygun oteli bulabilmeniz mümkündür. Butik otel, lüks otel, beach club ya da tatil köyü seçeneklerinden yararlanabilme şansına sahipsiniz.
Alp Paşa Hotel, "ekonomik Antalya otelleri" içerisinde yerini alan, hizmet kalitesi ve müşterilerine sunduğu çözümlerle beğeni toplayan, Antalya'nın en fazla tercih edilen ve tavsiye edilen otellerinden bir tanesidir. Biz de bu yazımızda, Alp Paşa Hotel Antalya tesislerinin tanıtımını yapacağız ve henüz Antalya tatili yapma kararını yeni almış ya da halihazırda Alp Paşa Hotel Antalya tesislerinde kalmayı planlayan kişilere yardımcı olacağız. Nasıl bir otelde kalacaklarına dair, fikir edinmelerini sağlayacağız. Peki Alp Paşa Hotel Antalya tesisleri ile alakalı, hangi konulardan bahsedeceğiz? Öncelikle; Alp Paşa Hotel Antalya tesislerinin "Antalya otelleri" ve genel olarak Antalya içerisinde nasıl bir konuma sahip olduğunu, turistlerin Alp Paşa Hotel Antalya tesislerine nasıl ulaşabileceğinden bahsedeceğiz, ardından Alp Paşa Hotel Antalya tesislerinin genel ve oda özelliklerinden söz edip yazımızı sonlandıracağız. En sonda yapacağımız tavsiyeyi, yazımızın başında da yapmak istiyoruz: “Antalya tatili yapmak istiyorsanız ve Antalya otelleri bünyesinde kalmayı planlıyorsanız, Alp Paşa Hotel Antalya tam da size göre bir otel."
 
Alp Paşa Hotel Antalya Konum ve Ulaşım Bilgileri
 
Alp Paşa Hotel Antalya, konumu itibariyle de oldukça uygun bir yerde bulunmaktadır. Antalya'nın en güzel yerlerinden bir tanesi olan; gerek tarihi gerekse doğal güzellikleri ile insanı büyüleyen Kaleiçi'nde bulunan Alp Paşa Hotel Antalya tesislerinin Antalya Hava Alanı'na uzaklığı, sadece 10 kilometredir. Yurt dışından gelen turistler bile, indikten hemen sonra, çok kısa bir süre içerisinde, Alp Paşa Hotel Antalya tesislerinde soluklanabilecekler ve gerçek bir tatil yapmaya başlayacaklar. Yurt içinden Alp Paşa Hotel Antalya tesislerini tercih eden yerli turistler ise Antalya Terminali üzerinden Alp Paşa Hotel Antalya tesislerine ulaşabilirler. Nitekim aradaki mesafe, sadece 4 kilometre kadardır. Bu da oldukça kısa ve kolay bir ulaşım anlamına gelmektedir.
 
Alp Paşa Hotel Antalya Tesislerinin Genel Özellikleri
 
Alp Paşa Hotel Antalya, genel özellikleri de oldukça gelişmiş olan ferah bir oteldir. Toplamda 60'ın üzerinde oteli bulunan Alp Paşa Hotel Antalya dahilinde yüzlerce kişi aynı anda konaklayabilmektedir. Bünyesinde kalan herkese eşit hizmet sunan Alp Paşa Hotel Antalya, 18. yüzyılda Osmanlı tüccarları tarafından yapılmıştır. Bu da kalacağınız otelin tarihi bir niteliği olduğu anlamına da geliyor. Alp Paşa Hotel Antalya tesisleri, denize 200 metre konumda yer almaktadır. Yani dilediğiniz zaman, denize gidebilir, Antalya'nın sıcağından arınabilir, rahatlayabilirsiniz. Otopark hizmetinin yanı sıra doktor ve hemşirenin de yer aldığı Alp Paşa Hotel Antalya tesislerinde, kuru temizleme hizmeti de bulunmaktadır. Otel genelinde internete bağlanma olanağınızın da bulunduğunu hatırlatalım.

Alp Paşa Hotel Antalya Odaları
 
Alp Paşa Hotel Antalya odaları da tıpkı geneli gibi, en son teknoloji ürünleriyle donatılmıştır. Telefon ve televizyon ile hem yakınlarınızla iletişim halinde olacak hem de gündemi takip edebileceksiniz. Alp Paşa Hotel Antalya odalarının hepsinde, klima da yer almaktadır. Bu da dilediğiniz an serinleyebileceğiniz anlamına gelmektedir. Alp Paşa Hotel Antalya odalarında müzik yayını da bulunmaktadır; her odası balkonlu bir otel arıyorsanız Alp Paşa Hotel Antalya, sizin için doğru adres anlamına geliyor.
Antalya otelleri tercihinde bulunmak isteyen kişiler için Alp Paşa Hotel Antalya, bulunmaz Hint kumaşı niteliğindedir. Küçük ölçekli otellerin huzuru ile büyük ölçekli otellerin hizmet kalitesini bir araya getiren "Antalya Alp Paşa Hotel", "ekonomik antalya otelleri" içerisinde bulunmaktadır. Siz de kendinizin iyi bir tatil hak ettiğini düşünüyorsanız, Alp Paşa Hotel tercihinde bulunmalısınız ve Alp Paşa Hotel Antalya tesislerini tüm nimetlerinden faydalanmalısınız. Şimdiden iyi tatiller!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !